
Fashion Alloy Women's Round Dial Pointer Watch With Diamond Claw Chain
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |
Original: $4.68
-65%$4.68
$1.64More Images








Fashion Alloy Women's Round Dial Pointer Watch With Diamond Claw Chain
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Opening |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |























