
Fashion Artificial Flower Necklace Choker Handmade With Skin Wax Thread And Fabric Flowers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Skin Wax Thread |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images















Fashion Artificial Flower Necklace Choker Handmade With Skin Wax Thread And Fabric Flowers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Skin Wax Thread |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Skin Wax Thread |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 6g |























