
Fashion Casual Women's Quartz Watch With Lace And Round Diamond Alloy And Stainless Steel Materials
Fashion Casual Women's Quartz Watch With Lace And Round Diamond Alloy And Stainless Steel Materials
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 51g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images









Fashion Casual Women's Quartz Watch With Lace And Round Diamond Alloy And Stainless Steel Materials
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 51g |





















