
Fashion Chubby Letter Pendant Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Polishing Hiphop Style Unisex
Fashion Chubby Letter Pendant Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Polishing Hiphop Style Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images






























Fashion Chubby Letter Pendant Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Polishing Hiphop Style Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |























