
Fashion Color Oil Drop Pendant Stacked Long Necklace Copper Metal Chain With Rhinestone Geometric Pattern Electroplating Process Women's
Fashion Color Oil Drop Pendant Stacked Long Necklace Copper Metal Chain With Rhinestone Geometric Pattern Electroplating Process Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Fashion Color Oil Drop Pendant Stacked Long Necklace Copper Metal Chain With Rhinestone Geometric Pattern Electroplating Process Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,See Details |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























