
Fashion Color Zircon Unisex Cross Stainless Steel Ochain Necklace With Electroplating Jewelry Pendant
Fashion Color Zircon Unisex Cross Stainless Steel Ochain Necklace With Electroplating Jewelry Pendant
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images















Fashion Color Zircon Unisex Cross Stainless Steel Ochain Necklace With Electroplating Jewelry Pendant
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















