
Fashion Dopamine Color Round Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Belt Strap Stainless Steel Buckle Female Watch
Fashion Dopamine Color Round Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Belt Strap Stainless Steel Buckle Female Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |
Original: $18.89
-65%$18.89
$6.61More Images








Fashion Dopamine Color Round Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Belt Strap Stainless Steel Buckle Female Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |





















