
Fashion Exquisite Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Fashion Exquisite Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Fashion Exquisite Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















