
Fashion Irregular Metallic Petal Alloy Flower Collarbone Necklace With Electroplating Treatment
Fashion Irregular Metallic Petal Alloy Flower Collarbone Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Fashion Irregular Metallic Petal Alloy Flower Collarbone Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























