
Fashion Jewelry Imitation Pearl Alloy Heart Hollow Geometric French Retro Electroplated Necklace For Women
Fashion Jewelry Imitation Pearl Alloy Heart Hollow Geometric French Retro Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images






Fashion Jewelry Imitation Pearl Alloy Heart Hollow Geometric French Retro Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























