
Fashion Jewelry Metal Geometric Twist Hollow Stripe Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images







Fashion Jewelry Metal Geometric Twist Hollow Stripe Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























