
Fashion Jewelry Rhinestone Inlay Women's Earrings And Necklaces Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 47g |
Original: $5.05
-65%$5.05
$1.77More Images






Fashion Jewelry Rhinestone Inlay Women's Earrings And Necklaces Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 47g |























