
Fashion Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images








Fashion Ladies Alloy Bracelet Watch With Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























