
Fashion Leather Women's Square Watch With Stainless Steel And Pu Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images





Fashion Leather Women's Square Watch With Stainless Steel And Pu Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |





















