
Fashion Metal Flower Geometric Alloy Imitation Pearl Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 34g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Fashion Metal Flower Geometric Alloy Imitation Pearl Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 34g |























