
Fashion Metal Star Moon Tassel Heartshaped Imitation Pearl Wrap Necklace Alloy Electroplated
Fashion Metal Star Moon Tassel Heartshaped Imitation Pearl Wrap Necklace Alloy Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 68g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images








Fashion Metal Star Moon Tassel Heartshaped Imitation Pearl Wrap Necklace Alloy Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 68g |























