
Fashion Minimalist Acrylic Water Drop Pendant Necklace With Stainless Steel Electroplated 18K Gold Snake Bone Chain
Fashion Minimalist Acrylic Water Drop Pendant Necklace With Stainless Steel Electroplated 18K Gold Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
More Images







Fashion Minimalist Acrylic Water Drop Pendant Necklace With Stainless Steel Electroplated 18K Gold Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























