
Fashion Nonfading Butterfly Stainless Steel Necklace Ochain Electroplating Style Animals Unisex
Fashion Nonfading Butterfly Stainless Steel Necklace Ochain Electroplating Style Animals Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images








Fashion Nonfading Butterfly Stainless Steel Necklace Ochain Electroplating Style Animals Unisex
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















