
Fashion Pendant Watch Alloy Thin Strap Oval Dial Women's Bracelet Watch With Zircon And Printed Logo
Fashion Pendant Watch Alloy Thin Strap Oval Dial Women's Bracelet Watch With Zircon And Printed Logo
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 25g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images






Fashion Pendant Watch Alloy Thin Strap Oval Dial Women's Bracelet Watch With Zircon And Printed Logo
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 25g |























