
Fashion Personality Square Hollow Alloy Band Quartz Watch For Women
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 60g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images








Fashion Personality Square Hollow Alloy Band Quartz Watch For Women
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 60g |























