
Fashion Quartz Watch For Ladies With Ceramic Watchband Butterfly Buckle Waterproof Mineral Strengthened Glass Mirror Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
Fashion Quartz Watch For Ladies With Ceramic Watchband Butterfly Buckle Waterproof Mineral Strengthened Glass Mirror Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 31.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy Colloidal Particles |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $8.14
-65%$8.14
$2.85More Images





Fashion Quartz Watch For Ladies With Ceramic Watchband Butterfly Buckle Waterproof Mineral Strengthened Glass Mirror Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 31.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy Colloidal Particles |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 31.1Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy Colloidal Particles |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















