
Fashion Retro Handmade Imitation Turquoise Geometric Circle Earrings For Women Stainless Steel Ear Needle Ccb Material
Fashion Retro Handmade Imitation Turquoise Geometric Circle Earrings For Women Stainless Steel Ear Needle Ccb Material
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images





Fashion Retro Handmade Imitation Turquoise Geometric Circle Earrings For Women Stainless Steel Ear Needle Ccb Material
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |





















