
Fashion Retro Square Rhinestone Quartz Watch For Female Students Pu Strap Alloy Case
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images










Fashion Retro Square Rhinestone Quartz Watch For Female Students Pu Strap Alloy Case
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 28g |























