
Fashion Rhombus Women's Metal Watch With Quartz Movement And Suction Iron Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Suction Iron Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 64g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images












Fashion Rhombus Women's Metal Watch With Quartz Movement And Suction Iron Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Suction Iron Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Metal |
| Buckle Style | Suction Iron Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 64g |























