
Fashion Rose Gold Watch Set With Square Quartz Watch And Butterfly Bracelet Alloy Case Stainless Steel Strap Roman Numerals Scale For Female
Fashion Rose Gold Watch Set With Square Quartz Watch And Butterfly Bracelet Alloy Case Stainless Steel Strap Roman Numerals Scale For Female
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Size | 14Mm |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 65g |
Original: $6.93
-65%$6.93
$2.43More Images





Fashion Rose Gold Watch Set With Square Quartz Watch And Butterfly Bracelet Alloy Case Stainless Steel Strap Roman Numerals Scale For Female
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Size | 14Mm |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Size | 14Mm |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 65g |





















