
Fashion Rotating Dial Quartz Couple's Watch With Stainless Steel Band And Alloy Case Round Dial
Fashion Rotating Dial Quartz Couple's Watch With Stainless Steel Band And Alloy Case Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 74g |
Original: $5.40
-65%$5.40
$1.89More Images







Fashion Rotating Dial Quartz Couple's Watch With Stainless Steel Band And Alloy Case Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 74g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 74g |





















