
Fashion Round Alloy Women's Bracelet Watch Luxury Niche Ins Style Student Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images







Fashion Round Alloy Women's Bracelet Watch Luxury Niche Ins Style Student Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |























