
Fashion Sexy Metal Sunflower Waist Chain Body Chain For Female Retro Style Iron Chain Alloy
Fashion Sexy Metal Sunflower Waist Chain Body Chain For Female Retro Style Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 51g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images









Fashion Sexy Metal Sunflower Waist Chain Body Chain For Female Retro Style Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 51g |























