Fashion Simple Square Cartoon Casual Quartz Watch For Women Alloy Case Silicone Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |
Original: $12.74
-65%$12.74
$4.46More Images
Fashion Simple Square Cartoon Casual Quartz Watch For Women Alloy Case Silicone Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |























