
Fashion Square Roman Pattern Metal Women's Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 113g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images







Fashion Square Roman Pattern Metal Women's Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 113g |























