
Fashion Stainless Steel Animal Zodiac Shaped Piercing Earrings With Polish Finish
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2*6*4Mm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images
















Fashion Stainless Steel Animal Zodiac Shaped Piercing Earrings With Polish Finish
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2*6*4Mm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,1.2*6*4Mm |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |























