
Fashion Threedimensional Flower Geometric Plastic Resin Fabric Wax Thread Handmade Women's Necklace Choker
Fashion Threedimensional Flower Geometric Plastic Resin Fabric Wax Thread Handmade Women's Necklace Choker
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images












Fashion Threedimensional Flower Geometric Plastic Resin Fabric Wax Thread Handmade Women's Necklace Choker
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |























