
Fashion Titanium Steel Geometric Plaid Water Wave Chain Long Round Necklace Unisex Accessories
Fashion Titanium Steel Geometric Plaid Water Wave Chain Long Round Necklace Unisex Accessories
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Geometric Type,Plaid |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images






Fashion Titanium Steel Geometric Plaid Water Wave Chain Long Round Necklace Unisex Accessories
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Geometric Type,Plaid |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pattern | Geometric Type,Plaid |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |























