
Fashion 316L Stainless Steel Ushape Geometric Electroplated Women's Earrings Jewelry Wholesale
Fashion 316L Stainless Steel Ushape Geometric Electroplated Women's Earrings Jewelry Wholesale
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| 316L Stainless Steel | Yiwu Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images




Fashion 316L Stainless Steel Ushape Geometric Electroplated Women's Earrings Jewelry Wholesale
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| 316L Stainless Steel | Yiwu Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| 316L Stainless Steel | Yiwu Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























