
Fashion Virgin Pendant Stainless Steel Waterproof Fadeless Copper Zirconium Jewelry Color Diamond Series Electroplated Ochain Necklace
Fashion Virgin Pendant Stainless Steel Waterproof Fadeless Copper Zirconium Jewelry Color Diamond Series Electroplated Ochain Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images


















Fashion Virgin Pendant Stainless Steel Waterproof Fadeless Copper Zirconium Jewelry Color Diamond Series Electroplated Ochain Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















