
Fashion Waterproof Ladies Quartz Calendar Watch With Star Drill Surface Solid Stainless Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror And Alloy Case
Fashion Waterproof Ladies Quartz Calendar Watch With Star Drill Surface Solid Stainless Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror And Alloy Case
| Attribute 1 | Ladies Watch |
|---|---|
| Attribute 2 | Calendar Watch |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
More Images







Fashion Waterproof Ladies Quartz Calendar Watch With Star Drill Surface Solid Stainless Steel Band Mineral Strengthened Glass Mirror And Alloy Case
| Attribute 1 | Ladies Watch |
|---|---|
| Attribute 2 | Calendar Watch |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Ladies Watch |
|---|---|
| Attribute 2 | Calendar Watch |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |





















