
Fashion Waterproof Quartz Watch Men's Sports Watch Alloy Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Rhombus Dial
Fashion Waterproof Quartz Watch Men's Sports Watch Alloy Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Rhombus Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Original: $22.28
-65%$22.28
$7.80More Images





Fashion Waterproof Quartz Watch Men's Sports Watch Alloy Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Rhombus Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |





















