
Fashion Women's Alloy Case Textile Strap Round Dial Glass Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Strap |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images










Fashion Women's Alloy Case Textile Strap Round Dial Glass Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Strap |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Strap |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |























