
Fashion Women's Alloy Square Quartz Watch With Full Diamond Inlay
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 32g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images







Fashion Women's Alloy Square Quartz Watch With Full Diamond Inlay
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 32g |























