
Fashion Women's Metal Watch With Oval Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 81g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images







Fashion Women's Metal Watch With Oval Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 81g |























