
Fashionable Alloy Strap Round Dial Pullout Quartz Women's Watch With Imitation Pearl And Diamond
Fashionable Alloy Strap Round Dial Pullout Quartz Women's Watch With Imitation Pearl And Diamond
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
More Images






Fashionable Alloy Strap Round Dial Pullout Quartz Women's Watch With Imitation Pearl And Diamond
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |























