
Fashionable Casual Leather Women's Square Quartz Watch And Rhinestone Jewelry Set With Stainless Steel And Pu Materials
Fashionable Casual Leather Women's Square Quartz Watch And Rhinestone Jewelry Set With Stainless Steel And Pu Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images













Fashionable Casual Leather Women's Square Quartz Watch And Rhinestone Jewelry Set With Stainless Steel And Pu Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Weight | 20g |





















