
Fashionable Chalcedony Diamond Women's Alloy Watch With Round Dial And Pullout Bracelet
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images








Fashionable Chalcedony Diamond Women's Alloy Watch With Round Dial And Pullout Bracelet
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |























