
Fashionable Diamondencrusted Alloy Bracelet Watch For Women With Round Dial And Stainless Steel Strap And Clasp
Fashionable Diamondencrusted Alloy Bracelet Watch For Women With Round Dial And Stainless Steel Strap And Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Packing Quantity | Packing By Quantity |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $5.10
-65%$5.10
$1.78More Images






Fashionable Diamondencrusted Alloy Bracelet Watch For Women With Round Dial And Stainless Steel Strap And Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Packing Quantity | Packing By Quantity |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Packing Quantity | Packing By Quantity |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |





















