
Fashionable Square Metal Women's Watch With Ironabsorbing Magnetic Buckle And Mineral Strengthened Glass Mirror
Fashionable Square Metal Women's Watch With Ironabsorbing Magnetic Buckle And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Iron-Absorbing Magnetic Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 67g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images











Fashionable Square Metal Women's Watch With Ironabsorbing Magnetic Buckle And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Iron-Absorbing Magnetic Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Iron-Absorbing Magnetic Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 67g |























