
Fashionable Versatile Alloy Strap Round Dial Diamondencrusted Women's Watch And Flower Bracelet Set
Fashionable Versatile Alloy Strap Round Dial Diamondencrusted Women's Watch And Flower Bracelet Set
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images





Fashionable Versatile Alloy Strap Round Dial Diamondencrusted Women's Watch And Flower Bracelet Set
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Plastic |
|---|---|
| Buckle Style | Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 18Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























