
Fashionable Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
Fashionable Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Original: $28.43
-65%$28.43
$9.95More Images











Fashionable Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |























