
Fashionable Women's Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch With Starry Sky Design Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
Fashionable Women's Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch With Starry Sky Design Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 14Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 100g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images
















Fashionable Women's Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch With Starry Sky Design Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 14Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 14Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 100g |























