
Fashionable Yshaped Tassel Necklace For Women Alloy Geometric Electroplating Doublelayer Cross Pendant Clavicle Chain
Fashionable Yshaped Tassel Necklace For Women Alloy Geometric Electroplating Doublelayer Cross Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





















Fashionable Yshaped Tassel Necklace For Women Alloy Geometric Electroplating Doublelayer Cross Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























