
Faux Pearl Rhinestone Alloy Jewelry Set With Diamond Setting For Women French Retro Elegant Light Luxury Style
Faux Pearl Rhinestone Alloy Jewelry Set With Diamond Setting For Women French Retro Elegant Light Luxury Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Rhinestone,Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Weight | 45g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images
















Faux Pearl Rhinestone Alloy Jewelry Set With Diamond Setting For Women French Retro Elegant Light Luxury Style
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Rhinestone,Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Rhinestone,Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Hepburn Style,Geometry |
| Weight | 45g |























